Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na Targi Pracy i Edukacji w Sępólnie Krajeńskim. Dziękujemy również Arturowi (Kaad) oraz Panu Dyrektorowi Sławomirowi Kulpińskiemu (Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Więcborku) za wspólne 4 lata w szkole średniej
Dziękujemy Panu Leszkowi za wspólne foto
. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą pracy!















